Eshop - Prestashop

Eshop Abnormalizace - PrestaShop 1.6

Aktualizovalo stará verze shopu 1.6, zákazník chtěl už na verzi 1.7, ale původní verze 1.6 byla tak stará, že nešlo zvyšit verzi php pro Prestashop 1.7 tak se nejdříve aktualizovalo na poslední verzi 1.6 zvyšil jsem verzi php pro lepší bezpečnost. Další krok na 1.7 prestashop si pak rozmyslel. Důležitý bylo pro něj že jsme opustili verzi php 5.3

Web: https://abnormalizace.cz/

Ručně tkané + Hand woven wool - PrestaShop 1.7

Instalace eshopů + import produktů ze starých eshopů. Zákazník si chce spravovat dva eshopy, jeden primarně pro česky trh a druhý pro cizince.

Web: https://rucnetkane.cz/cs/

Web: https://handwovenwool.com/

Eshop Autodíly Pentl - PrestaShop 1.7

Eshop jsem instaloval a prováděl jsem migraci produktů z VirtuaMart (Joomla). Instalace modulů (bankovní převod s QR Platbou, Zásilkovna a více), úprava šablony včetně emailů.

Web: https://www.autodily-pentl.cz/

Eshop Absolute cosmetics - PrestaShop 1.6

Eshop jsem neinstaloval, jen mně pan Ondřej Vaněk požádal o pár oprav a přidání modulu Zásilkovna na shopu. Opravy se týkaly dodělání českého překladu šablony, zobrazovat nejdříve nejprodávanější produkty na úvodní stránce. Oprava nastavení dobírky, aby nad 1000 Kč nebyl účtován poplatek a další menší opravy. Eshop provozuje u Wedosu.

Web: http://absolutecosmetics.eu/cs/

Eshop Milani cosmetics - PrestaShop 1.6

Další shop, kde provadím úpravy pro pana Ondřeje Vaňka

Web: http://milanicosmetics.eu/cs/

Administrace skladu - Eshop Savana

Toto je moje nejaktuálnější práce. Jedná se o společnou administraci dvou eshopů (odkazy níže) jedné zákaznice. Oba obchody jsou provozovány na Savana.cz a využita aplikace hostshop od poskytovatele. Hlavní funkcí je import zboží, update kusů na skladě a aktualizace cen na základě exportu skladu na kamenném obchodu. Velice jim to ušetří mnoho práce denně.

Web: Eshop Mladý svět a Eshop Coccodrillo

Webové stránky

Osobní kuchař - Juraj Bodor

Zde jsem byl osloven pro tvorbu stránek, níže odkaz ukazuje grafický návrh stránky, který je částečně funkční. Na vlastní web nedošlo, potával i webové služby někde jinde. Přesný důvod proč se rozhodl pro někoho jiného mi bohužel nenapsal.

Web-zaloha: http://kuchar.jezaweb.cz/ login: kuchar / heslo: kuchar123

Penzion Na Starý Škole - Jiří Krása

Tyto stránky jsem vytvořil v Prosinci 2017 pro pana Krásu. Zařizoval jsem mu registraci domény a webhostingu u Wedosu. Kromě webové prezentace mají stránky svoji administraci, aby si sám zákazník mohl přidávat fotky s popisy do fotogalerie a vlastní aktuality, které si může připravit dopředu a potom zobrazit. Dále je vložen externí rezervační systém, který tam chtěl sám zákazník a má s ním dobré zkušenosti.

Web: http://www.penzionnastaryskole.cz/

Web-zaloha: http://krasa.jezaweb.cz/ login: krasa / heslo: krasa123

Online editor CSV souboru

Můj vlastní nápad. Plno importů zboží na e-shopy jsou řešeny pomocí souboru typu CSV a potřeboval jsem nějaký dobrý editor, tak jsem vytvořil tento projekt. Můžete si ho vyzkoušet, a kdyby vám tam něco chybělo, tak klidně napište. Je tam k tomu určený formulář.

Web: http://editacecsv.jezaweb.cz/

Sebeobrana a fitness - Tomáš Kučera

Tyto stránky jsem vytvořil v roce 2016 pro pana Kučeru, který se věnuje výuce sebeobrany a fitness. Zařizoval jsem mu registraci domén a webhostingu u Wedosu. Kromě webové prezentace mají stránky svoji administraci, aby si sám zákazník mohl přidávat fotky s popisy do fotogalerie a vlastní aktuality, které si může připravit dopředu a potom zobrazit.

Web: http://sebeobrana-fitness.cz/

Pinec Hradec

Web byl účelový pro informaci účastníků na turnaji, kde se mohli na turnaj registrovat.

Web: http://vcp.spjf.cz/pinec/

Východočeské pobočky SPJF

Dětský web, který má jednoduchou a přehlednou grafiku. Tento web spravuji přímo já sám.

Web: http://vcp.spjf.cz/

Dobrdružství v temných uličkách

Dětský web, který zve na určitou akci s možností registarce na akci.

Web: http://vcp.spjf.cz/dobro/

Svatební dům ADELI

Jedná se o moji prvotinu, kterou jsem už dělal v letech 2004-2005. Web má vlastní jednoduchou administraci, která zákazníkovi vyhovuje.

Web: http://www.adeli.cz/

Marketing